Neden Geb-be ?

” keyifli gebelik= coşkulu doğum= mutlu aile=huzurlu bebek” vizyonu ile çalışır.

Geb-be; geb-be’liğin bir Hastalık Olmadığına !!! Kadının içgüdüsel duygularla yoğurduğu en kutsal deneyim olduğuna inanır.

Odak noktası annedir. Her annenin ihtiyaçları farklı olabileceği gibi her bir geb-be’liğin de farklı ihtiyaçları vardır. Bu nedenle programlar “lego “kıvamında eklenebilir ve çıkartılabilir şeklide düzenlenmiştir.

Geb-be’lik, doğuma hazırlık, yeni doğan bebeğin bakımı, banyosu, ihtiyaçları, emzirme, doğum sonrası annenin kendi bakımı konularında bilgilerinizi arttırarak ( bilinmeyenden duyulan korkuyu yok etmeye çalışarak) ve gücün kadında olduğu, üstesinden gelebilme yeteneğinin keşfetmesine ve sorumluluk almasını destekler.

Amaç baba adayını “doğum antrenörü yapmak” değil, babanın doğumhane kapısının önünde bekleyen değil, eşinin yanı başında varlığı ile güç verip, destekleyerek bebeklerini birlikte karşılayabilmelerini sağlamaktır.

Doğum şekli ne olursa olsun, bağlanma içgüdüsüyle temellenmiş,” şimdiye kadar duyduğunuz gebelik ve doğum hikâyelerine benzemeyen bir hikâyeniz olması” için çalışır.

Bebek bekleyen diğer çiftlerle zaman geçirme fırsatı, gebelik deneyimlerini pekiştirmek, ilerlemeyi karşılaştırmak, daha sonrası içinde çocuğu olan arkadaşlar edinme şansı elde edersiniz.

Doğum sonrası evde geçirilecek “ilk gün sendromu” nu aşmanız için destek olarak, sürprizler ile şaşırtır J

Herhangi bir kuruma bağlı değildir. Kendi ayakları üzerinde durmaktadır. Bu nedenle alacağınız bilgiler tarafsızdır. Programların içerikleri genel geçer bilgilerden değil, yapılan araştırmalardan, konunun uzmanları tarafından yazılmış kitaplardan oluşur. Her program, güncellemeler yapılarak hazırlanır.

Yönlendirme yapmaz, tercihlerinin neler olduğunun bilgisini verir.

Siz ve eşiniz, en az eviniz rahatlığında ve samimiyetinde bir ortamda, ister özel ister grup programlarına katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu