Gebbe Etkinlik

geb-be’den mesaj; emzirme haftası kutlu olsun!

emziren anne destek programı6Emzirme Haftası Özel etkinliğinde amaç; anneler- babalar ve bebekleri ile olmak. Emzirmenin anne ile bebeğe özel olmasına karşın ekip işi olduğunu vurgulamak. Yüz yüze olup emzirme hakkında ki tecrübelerini olumlu ya da olumsuz paylaşmak ve benim son üç yıldır her emzirme haftasında paylaştığım ‘Geb-be Emzirme/emzirebilme Manifestosu’ nu okumak ve babaların eşlerine bebeklerine nasıl yardımcı olabileceklerine yol gösterici olmak.

emzirme haftası 1

 

 

Emzirme Haftasını sadece Emziren annelerin tekelinde mi? Değil elbette ki! Biz bugün emziren anneler, emzirmede zorlanan ve çözüm arayan anneler,hamileler, Eşleri ve bebekleri ile birlikte Emzirme Haftasını kutladık! Farkındalık yaratmak için ” Geb-be Emzirme Manifestosu”nu anlattım, eşlerin emzirme Döneminde nasıl anneye destek olabileceğini konuştuk ve Emzirme hakkında doğru bilinen yanlışları bir bir masaya yatırdık. Sonuç mu, işte gülüş cümbüş bu selfi 🙂

emzirme haftası 2Söyleşisi esnasında da özgürce emziren anneler, Karnı tok, gazı babası tarafından alınmış mutlu bebekler ?

 

 

 

 

emzirme haftası 3

Ev sahipliği için Ataşehir baby sensory ‘e, pazar gününü ailecek bize ayıran çekirdek ailelere? ve annelere hediye sepetleri için Nutricia‘ya çok teşekkür ederim… Hayat sizinle güzel ?? ve sabah yaparken instigrama koyduğum böreklerin haberini alıp gelen babalar çok hoş bir hareket :))

Börekler mi?? Yendi yendi 🙂

 

sevgilerle ve bir başka geb-be etkinlikte görüşmek üzere 🙂

Ebe Pınar nam-ı güzel gebbepınar

 

 

 

Pınar Mallı

Hamilelik sırdaşınız, doğuma hazırlık danışmanınız ve doğum sonrası destekçiniz Geb-be.com un Kurucusu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
kombi - kombi servisi ataşehir - istanbul seo uzmanı - modüler su deposu - grp modüler su deposu - web tasarım ajansı