GebbePınar 'ın Annelik Hali

sandalet; her açıdan önemli bir detay!

AdsızBöyle mevsim dönüşlerinde ben de başlıyor işte araştırmalar- gördüklerim ile basıyor afakanlar.  Ayakları tombul- ayına göre küçük ve ayakkabı konusunda titiz davranan bir cücük annesi olan anneler anlar halimden. Bir de ayakkabı- sandalet- terlik adı her neyse yazın ayağını rahat ettirecek- ayak anatomisini bozmayacak- sağlıkla giydirebileceğim- kolaylıkla giyip- çıkarabileceği- ayak kokutmayacak- terletse de emebilecek türden olsun diyen cücük anneleri anlar halimden.  Kız diye erkek diye ayrılmış  reyonundan ayakkabı seçen değil çocuk ayakkabısı bölümünden taşsız-topuksuz- çizgi film karaktersiz Unisex seçim yapmayı seven anneler anlar halimden. Aaa bir de tarzı- rengi ile fark yaratmayı seven- “aaa Ayşe’cim bayıldım sandaletine kızının/oğlunun nerden aldın?” sorularını seven anneler anlar halimden 🙂

paint jjEee bayram da geldi… Bir Bayram heyecanı işte ayakkabı da, büyüklerini görmenin- kocaman aile olup özlem gidermenin- bu bayram da sağlıkla bir birimizi gördük temennilerinin yanında… Çocukluk anılarımda ki bayramlığımın ne tatlı bir heyecan getirdiğini hala hissediyorken, çocuğumun da yaşaması için çaba sarf ettiğim doğrudur. Gerçi bayramı bekleyemeden giydi bizim ki 🙂

Sosyal medya hesaplarımdan takip edenler bilir- onu denedim bunu denedim- ya büyük geldi küçük numaraları 24’den başlıyordu ya üst kısımlar tombik ayaklara olmadı ya bütün gün ayağında olacak top oynarken- parkta zıplarken- sokaklarda koşarken gerekli anatomik uygunluk yoktu 🙁 çoğunun yapılan malzemesi satan danışmanların bile bilmediği şeylerdi.

Kısaca bu yıl hedefim çıplak ayaktı!

AdsızTa ki çok severek alışveriş yaptığım Organic Era Mağazasında patikleri ile bildiğim sevdiğim JJ Kids ‘in yeni sezon sandaletlerini görene kadar… kendi kendime kurduğum tüm diyalogların cevapları orada sıralanmış Gülen Surat olmuş bana bakıyorlardı :))

Ilgaz yanımda yoktu denemden nasıl alırım ki dedim, almadım. Ama ne yaptım: Web sayfalarında ayak ölçüsüne göre skala var kaç numara olduğu yazıyor. Ben de ona göre sipariş ettim. Hatta biz rengini birlikte seçtik Griyi nereden biliyorsa  :))

 

paint jj3JJ kids nedir- kimlerdendir derseniz: bebeklere ekolojik deriden patikler diyerek yola çıkmış ama her geçen gün kendini geliştiren yeni ürünleri annelerin gönlüne giren doğal ve dost bir marka. Kadın girişimci ruhunu ve titizliğini ise kullanmaya başladıkça fark edeceğiniz diğer detay 🙂 12 renk çeşidi olan sandaletleri 1-8 yaş aralığında ki tüm çocuklar için uygun.

Ben tanıştırdım, siz de JJ Kids ile samimiyetinizi arttırmak isterseniz web sayfaları; www.jjkids.com.tr 🙂

paint jj3Küçük bir öneri size; Bayram hediyesi- doğum günlerinde- karne – baby shower- ilk adım- kırk çıkarma ziyareti ya da bebek görme hediyesi gibi özel günler için bence  harika bir alternatif! Hatta internetten ayakkabı mı alınır diyenlere inat 🙂 yine de ben görmeden- dokumadan- giydirmeden alamam derseniz satış noktaları burada.

Efendim sözün özü kullanan anne olarak, sandaletleri de patikleri de ekolojik deri. Çocuk ayak sağlığı için de önerilen türden. Terlese de ıslansa da ( tabi denize havuza girmesi manasında değil :)) )  hemen kuruyor- çok ıslandığında iç astar derisi renk verdi hafif ayağına-yıkayınca geçti. Ayakların hepsini içine alacak şekilde tabanı mevcut ve ayağın şeklini alacak yumuşak hali de. Hatta ayak bilek üstüne gelen yeri ekstra yumuşatılmış ve desteklenmiş. Alt tabanı ise yumuşacık evadan yapılmış.

Ayrıca her ne ayakkabı- sandalet- patik olursa olsun, her giyip çıkardığında ayaklarını kontrol edelim, kızarıklık, vurma-şişme var mı diye…Ayaklarının da kendileri gibi büyüdüğünü unutmayalım. 

paint jj3Haydi biz manava geldik:)

Aaa bir de alıp fotoğraf çekerseniz beni de etiketler misiniz :)) kimlerle zevklerimiz çocuklarımız için kaygılarımız bir bir göreyim 🙂

Sevgi ile kalın, iki yaş sendromsuz kalın, oyun ile kalın… anneliğin keyfini çıkartırken kalın.

Öpüldünüz,

Gebbepinar

Pınar Mallı

Hamilelik sırdaşınız, doğuma hazırlık danışmanınız ve doğum sonrası destekçiniz Geb-be.com un Kurucusu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
kombi - kombi servisi ataşehir - istanbul seo uzmanı - modüler su deposu - grp modüler su deposu - web tasarım ajansı