Gebbe Etkinlik

Beylikdüzü Anneleri ile buluşma

IMG_1073Beylikdüzü ve civarında ki anneleri farklı organizasyonlarda bir araya getirip onlara destek olmak, paylaşımlarda bulunmak amacıyla kurulan Beylikdüzü’nün Anneleri ‘nin kurucusu Gözde Hanım’ın davetlisiydim. Onlara bu yeni oluşumlarında destek olmak, beni her gün sımsıcak mesajları ile yalnız bırakmayan anneler ile tanışmak, sorularını cevaplamak için oradaydım.

Beylikdüzü'nün anneleri platformun kurucusu Gözde Yavuz ile birlikte :)
Beylikdüzü’nün anneleri platformun kurucusu Gözde Yavuz ile birlikte 🙂

Tuzla’dan kıtalar arası bir yolculuk yaparak ulaştığımda beni karşılan ışıl ışıl anneler güne süper başlamamın sebebi oldu. bir birinden tatlı, afacan bebekleri ise bonus :))

Ben neden oradaydım anne olduğum için :)) ayrıca  Ge-be Hamile Danışmanlık Hizmetleri ‘n de hamileler için, doğum için, emzirme için, ilk yardım için neler yaptığımı anlatırken, anne olarak da merak edilenleri cevapladım.

Beylikdüzü Belediyesinin de Halk sağlığı ekibinin tam kadro orada olması, anneleri dinleyip yeni projeler için destek olması ayrıca tebrik edilecek bir diğer noktaydı. Anne-bebek dostu belediyecilik bu olsa gerek.

Türkiye de bir ilk olan Dans with Baby, eğitmenleri ile oradaydı ve annelere bebekleri ile harika bir atmosfer yaratarak dans ettirdi. Kurtlar kalmadı sanırım:)

IMG_1081Ayrıca Prematüre Bebek Farkındalık Haftası sebebi ile mor zilli belbandım ile ben de dans ettim. Tabi bu yeter mi yetmez tabi; prematüre bebek annelerinin doğum izni-süt izni uzatılmadıkça, her anneye psikolojik destek sağlanmadıkça, her hastanede ki yenidoğan yoğunbakımlar yüksek teknoloji ve standartlar ile donatılmadıkça,prematüre  bebekler normal bebek olarak kabul edilmedikçe yetmez tabi!

ayrıca bugün tam 100 günlük Aren'i de öptüm kokladım :)
ayrıca bugün tam 100 günlük Aren’i de öptüm kokladım 🙂

 

 

 

 

IMG_1071
fotograflar için fotoğraf annesi Türkan Hanım’a çok teşekkür ederim 🙂

 

 

 

 

Çok teşekkür ederim her şey için.  Mutlu muyum çok! keyifli miydi çok 🙂

darısı başka buluşmalara..

sevgiler,

gebbepınar

 

Pınar Mallı

Hamilelik sırdaşınız, doğuma hazırlık danışmanınız ve doğum sonrası destekçiniz Geb-be.com un Kurucusu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
kombi - kombi servisi ataşehir - istanbul seo uzmanı - modüler su deposu - grp modüler su deposu - web tasarım ajansı