Gebbe Etkinlik

emzirme destek programı- anneler için :

IMG_0089Geb-be hamilelik, doğum ve doğum sonrası danışmanlık bünyesinde verdiğim eğitimlerimin yanında Emzirme Destek Programları daha çok annenin kalbine, anne sütüne katkıda bulunmak için geliştirdiğimiz bir projedir.
Şifa: çalışmakta, işini severek yapmakta ve sevgi dolu kalbi kocaman insanlar ile birlikte olmakmış 🙂 Annelerin emzirmelerini daha tatminkar hale getirmek, emziremeyen annelerin sorularına cevap, duygularına tercüman olmak emzirebilmesine destek olmak için toplandık. Bir birinden tatlış bebekler ve onların pırıl pırıl bakan annelerine emzirme için, anne sütü için gösterdikleri çaba, sabır ve inançları için teşekkürler.  Gebbepınar Emzirme Destek Programı ‘nda yine yeniden bizlerle olan annelere teşekkürler Bugün benim de ilk kez gittiğim anne bebek fotoğraf stüdyosu olarak çalışan ama en çok da “Anne-Bebek dostu”  olan Pastel Baby Studio ikramları ve sıcacık ev sahipliği için çok teşekkür ederim. Eksiksiz organizasyon için Büşra Hanım ‘a teşekkür ederim.
kendisi bir çocuk doktoru olsa da bebeğini daha iyi şartlarda emzirebilmek varsa eksik yaptıkları düzeltebilmek adına bizimle olan Dr.Ahsen hanım, çok memnun oldum :)
kendisi bir çocuk doktoru olsa da bebeğini daha iyi şartlarda emzirebilmek varsa eksik yaptıkları düzeltebilmek adına bizimle olan Dr.Ahsen hanım, çok memnun oldum 🙂
Ilgaz diş çıkarma döneminde olduğu için ateşliydi, evde bırakamadım eğitimi de iptal etmek istedim... kol kola eğitime gittik, ateş kalmadı bunun yanında bir sürü arkadaş edindi :)
Ilgaz diş çıkarma döneminde olduğu için ateşliydi, evde bırakamadım eğitimi de iptal etmek istedim… kol kola eğitime gittik, ateş kalmadı bunun yanında bir sürü arkadaş edindi 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mutluyum sebebi sizsiniz, hepinizsiniz 🙂

Bir başka Gebbepınar ile Gebbepınar ile Emzirme Destek programında görüşmek üzere…

sevgiler,

gebbepınar

 

Pınar Mallı

Hamilelik sırdaşınız, doğuma hazırlık danışmanınız ve doğum sonrası destekçiniz Geb-be.com un Kurucusu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
kombi - kombi servisi ataşehir - istanbul seo uzmanı - modüler su deposu - grp modüler su deposu - web tasarım ajansı